Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Skąd Polacy wiedzą, ze są bezpieczni? Sprawdź jakie mamy poziomy zagrożenia terrorystycznego

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
W Polsce istnieje pięć stopni zagrożenia terrorystycznego. Obecnie prognozowany jest najniższy, opisany jako " Brak informacji wskazujących na zagrożenie terrorystyczne w RP – poziom podstawowy". Kolejne to: Pierwszy stopień alarmowy (ALFA), Drugi stopień alarmowy (BRAVO), Trzeci stopień alarmowy (CHARLIE) i Czwarty stopień alarmowy (DELTA).
W Polsce istnieje pięć stopni zagrożenia terrorystycznego. Obecnie prognozowany jest najniższy, opisany jako " Brak informacji wskazujących na zagrożenie terrorystyczne w RP – poziom podstawowy". Kolejne to: Pierwszy stopień alarmowy (ALFA), Drugi stopień alarmowy (BRAVO), Trzeci stopień alarmowy (CHARLIE) i Czwarty stopień alarmowy (DELTA). / ShutterStock
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • poziom czwarty
  2015-03-26 15:48
  No to mamy poziom Delta na biede w kraju i brak pieniędzy.
  2
  zgłoś
 • zbylu
  2015-03-25 18:58
  Zajmijcie sie lepiej odbudowa obelonej przez Komorowskiego i Tuska gospodariki a nie odwracacie uwage polakow jakimis tanimi trikami o terrorystach ,polakow w polsce bieda bije i zadni terrorysci nie zamiezaja ,terrorysci wiedza ze w polsce rezim
  2
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • Czy to już? ...
  2015-03-25 14:15
  „Skąd dowiemy się, kiedy nasz kraj znajdzie się w niebezpieczeństwie?”. – Poznamy to po tym, że prawie 50% aktywności parlamentu skierowane będzie na sprawy „in vitro”, 20% sprawie równości homosiów i aferom podsłuchowym, a w informacji publicznej 50% czasu będzie poświęcone tej sprawie, plus 30% aferze z Durczokiem i dokonaniom celebrytów, no i przynajmniej 20% atakom na PiS, itd. itp. A w programach głównych telewizorni będzie 7 razy więcej programów „rozrywkowych” niż edukacyjnych.
  2
  zgłoś
Reklama
Reklama

Zobacz więcej