Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wojskowa Agencja Mieszkaniowa przekaże wojskowym ok. 500 lokali

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Jak informuje Ministerstwo Obrony Narodowej, Wojskowa Agencja Mieszkaniowa ma w planach przekazanie w tym roku około 500 mieszkań służbowych dla żołnierzy. Kolejka jest jednak znacznie dłuższa - na własne mieszkanie czeka 2200 wojskowych. Ci, którzy mieszkania od WAM nie otrzymają nie będą musieli szukać kwaterunku na włąsny rachunek. Jak czytamy w komunikacie, żołnierze zakwaterowanie mają zagwarantowane np. w internecie, lub w postaci świadczenia mieszkaniowego, pozwalającego na wynajęcie mieszkania prywatnie.
Jak informuje Ministerstwo Obrony Narodowej, Wojskowa Agencja Mieszkaniowa ma w planach przekazanie w tym roku około 500 mieszkań służbowych dla żołnierzy. Kolejka jest jednak znacznie dłuższa - na własne mieszkanie czeka 2200 wojskowych. Ci, którzy mieszkania od WAM nie otrzymają nie będą musieli szukać kwaterunku na włąsny rachunek. Jak czytamy w komunikacie, żołnierze zakwaterowanie mają zagwarantowane np. w internecie, lub w postaci świadczenia mieszkaniowego, pozwalającego na wynajęcie mieszkania prywatnie. / ShutterStock
Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej