"Nie warto rozmawiać z Tuskiem. (...) W mojej ocenie jest to człowiek, który na arenie politycznej polskiej się skompromitował, nie dbał o interesy Polski. Nie ma powodu, by rozmawiać z nim po to, by uwiarygadniać jego pozycję" - mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM rzeczniczka klubu parlamentarnego PiS Beata Mazurek.

"Nie warto rozmawiać z Tuskiem. (...) W mojej ocenie jest to człowiek, który na arenie politycznej polskiej się skompromitował, nie dbał o interesy Polski. Nie ma powodu, by rozmawiać z nim po to, by uwiarygadniać jego pozycję" - mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM rzeczniczka klubu parlamentarnego PiS Beata Mazurek, pytana o to, czy Jarosław Kaczyński wziąłby udział w debacie, którą na Twitterze zaproponował mu przewodniczący Rady Europejskiej i były premier Polski. "Tyle, ile insynuacji usłyszał Jarosław Kaczyński ze strony PO i od Donalda Tuska - to rzecz, która dyskwalifikuje Tuska do jakichkolwiek rozmów" - dodaje gość Marcina Zaborskiego.

Beata Mazurek pytana o wypowiedz Jarosław Kaczyńskiego dla Polski The Times, w której stwierdził, że wyobraża sobie, iż "polski rząd nie poprze Donalda Tuska na drugą kadencję w Radzie Europejskiej", odpowiada: Wywiad będzie dopiero zdaje się w piątek, a to jest fragment wyrwany z całego.

Reklama

RMF24.pl