Dewastacja nagrobka Bieruta. Po interwencji Ziobry trwa postępowanie wyjaśniające ws. działań policjantów

3 sierpnia 2016

Policjanci z komendy rejonowej na Bielanach są w tarapatach po interwencji Zbigniewa Ziobry w sprawie zdewastowanego nagrobka Bolesława Bieruta- podaje RMF FM.

Komenda Stołeczna Policji prowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie czynności, które funkcjonariusze podejmowali po zatrzymaniu dwójki osób podejrzanych o uszkodzenie nagrobka.

Źródło: RMF FM

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png