Ziobro o debacie prezydenckiej: Wygrał Duda

18 maja 2015

Zdaniem Zbigniewa Ziobry z Solidarnej Polski, wczorajszą debatę prezydencką wygrał Andrzej Duda.

Gość radiowej Jedynki uważa, że kandydat PiS pokazał się jako człowiek rzeczowy, spokojny, odwołujący się do rozwiązywania problemów stojących przed Polakami. Bronisław Komorowski był natomiast - zdaniem Zbigniewa Ziobry - zacietrzewiony, agresywny, rozdrażniony. Łamał wcześniejsze ustalenia debaty i nieustannie przerywał swojemu rozmówcy, wymachiwał "jedną i drugą ręką".
Do drugiej tury wyborów prezydenckich zostało sześć dni. Głosowanie w najbliższą niedzielę.

Źródło: IAR

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png