Komorowski powoływał się na portal, który prowadzi jego córka

Debata Duda-Komorowski
Debata Duda-KomorowskiPAP / Radek Pietruszka
18 maja 2015

Podczas debaty prezydenckiej Bronisław Komorowski powoływał się na serwis "Mam prawo wiedzieć", prowadzony przez fundację, w której pracuje jego córka - podała "Rzeczpospolita"

"Prezydent Bronisław Komorowski posługiwał się odpowiedziami Andrzeja Dudy dla serwisu "Mam prawo wiedzieć". W zarządzie fundacji, która go prowadzi jest jego córka Zofia, a same zarzuty nie były prawdziwe" - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Jak podaje gazeta, serwis usunął dziś informacje na temat władz fundacji i sponsorów. Według autorów strony to wynik ataku hakerskiego. Część danych przywrócono, ale bez wzmianki o wiceprezesie fundacji prowadzącej serwis, którym jest Zofia Komorowska, córka urzedującego prezydenta. Na podstawie danych ze strony Komorowski zarzucał Dudzie zmianę poglądów.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png
Źródło: Źródło zewnętrzne

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.