To chamstwo, bo to nie jest pan Bronisław dla nikogo, zwłaszcza dla pani Ogórek, tylko to jest prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - powiedział Stefan Niesiołowski w Radiu ZET.

Ogórek mówiła wczoraj w TVN24 między innymi o prezydencie Komorowskim, że trudno sobie wyobrazić, by "pan Bronisław" mógł reprezentować Polskę za granicą, gdyż wielokrotnie się skompromitował. Ogórek: Pan Bronisław nas skompromitował>>

To chamstwo, chamstwo to było, już takie polityczne chamstwo. Ale właściwie bliskie zwykłego chamstwa, bo to nie jest pan Bronisław dla nikogo, zwłaszcza dla pani Ogórek, tylko to jest prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. Ja nawet myślę nie zasługuje na komentarz." - powiedział polityk PO.

Reklama

Swoje oburzenie uzasadniał tym, że jest rozczarowany, bowiem liczył, że "ta osoba potrafi, pomoże lewicy, że lewica się odbuduje, no to jest kandydatura po prostu tragiczna". "To będzie klęska lewicy" - zaznaczył Niesiołowski.

I dodał: "(...) pani Ogórek wczoraj obrażała pana Bronisława, ciężko obrażała Polskę i pana, kandydując pani Ogórek obraża Polskę, obrażała personalnie pana prezydenta Komorowskiego".