Włodzimierz Czarzasty określił Janusza Palikota jako chorego psychicznie. Szef SLD na Mazowszu ocenił w radiowej Jedynce wypowiedzi lidera Twojego Ruchu, dotyczące Aleksandra Kwaśniewskiego.

Zdaniem Czarzastego Palikot atakuje byłego prezydenta, by usprawiedliwić ewentualne niepowodzenie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. "Choroba psychiczna Janusza Palikota rozwija się w szybkim tempie i w tej chwili zaczyna już szukać przyczyn swojej przyszłej porażki" - mówi Czarzasty.

Jak dodaje, SLD idzie w jednym szeregu, rozsądnie z pokorą i z jednym szefem więc nie ma mowy o rozłamie. W ocenie Czarzastego "większość ludzi uważa Janusza Palikota za świra".

W wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" Janusz Palikot twierdzi, że Grzegorz Napieralski i Włodzimierz Czarzasty kibicują tak naprawdę Twojemu Ruchowi. Mówi, że obaj politycy "ostrzą noże na Millera i w razie porażki SLD dogadają się z nami". Oceniając rolę Aleksandra Kwaśniewskiego dodaje, że sprawdza się on w roli legendy, ale jego czas jako czynnego polityka już minął.

Reklama