Premier zadowolony z wyników wyborów w Elblągu

Donald Tusk
Donald TuskNewspix / DAMIAN BURZYKOWSKI
8 lipca 2013

Donald Tusk jest zadowolony z wyniku, jaki uzyskała w wyborach na prezydenta Elbląga kandydatka PO Elżbieta Gelert. Zdaniem premiera, "biorąc pod uwagę trudne okoliczności, które towarzyszyły wyborom, wynik należy ocenić pozytywnie".

We wczorajszych, przedterminowych wyborach prezydenckich zwyciężył Jerzy Wilk z Prawa i Sprawiedliwości z wynikiem prawie 52 procent. W drugiej turze pokonał Elżbietę Gelert z PO.

W oświadczeniu przesłanym IAR przez Kancelarie Premiera czytamy, żer Donald Tusk rozmawiał dziś telefonicznie z poseł Elżbietą Gelert i na jej ręce złożył podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu. Szczególne podziękowania skierował do osób, które zdecydowały się poprzeć w tych wyborach kandydatkę Platformy Obywatelskiej.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png
Źródło: IAR

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.