Z nieoficjalnych badań zamówionych przez Janusza Palikota wynika, że 1-majowy kongres jego partii nie przyniósł oczekiwanych efektów. Lider Ruchu postanowił więc zmienić kurs polityczny - twierdzi newsweek.pl.
Podczas pierwszomajowego kongresu partii Janusz Palikot zapowiedział przeprowadzenie "korekty kapitalizmu". Program, który został zaprezentowany w Sali Kongresowej nie zyskał poklasku wśród elektoratu Palikota co pokazują zamówione sondaże.
Palikot postanowił więc zmienić kurs i postawić na obronę przedsiębiorców. W ten weekend odbędzie się w Sejmie pierwsze spotkania z właścicielami małych i średnich firm. Teraz co tydzień identyczne spotkania będą we wszystkich miastach wojewódzkich. Palikot chce skupić wokół siebie przedsiębiorców, którzy zbankrutowali lub mają poważne kłopoty z prowadzeniem firmy na skutek działań administracji lub urzędów skarbowych - dowiedział się newsweek.pl.
Do organizowania tego przedsięwzięcia Palikot oddelegował byłego posła PO – Łukasza Gibałę.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.
Wpisz adres e-mail wybranej osoby, a my wyślemy jej bezpłatny dostęp do tego artykułu