Pięciu polskich żołnierzy zginęło w Afganistanie. W czwartek uroczystość żałobna uroczystość w Ghazni

21 grudnia 2011

Polscy żołnierze w bazie Ghazni przygotowują się do ceremonii pożegnania ciał pięciu poległych kolegów – poinformował w środę rzecznik Dowództwa Operacyjnego ppłk Mirosław Ochyra. Żałobna uroczystość w Ghazni odbędzie się w czwartek rano.

Z Ghazni ciała zostaną przewiezione do największej bazy sił koalicyjnych w Afganistanie do Bagram, gdzie cześć oddadzą im żołnierze sił ISAF. Stamtąd zostaną przetransportowane do Polski – powiedział Ochyra.

Źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png