Palikot: nie możemy poprzeć rządu, też z powodu "funkcjonariusza Kościoła katolickiego"

18.11.2011, 17:18; Aktualizacja: 18.11.2011, 19:08

Janusz Palikot zarzucił w piątek w Sejmie premierowi Donaldowi Tuskowi, że nie ma pomysłu na Polskę. Komentując piątkowe expose, lider Ruchu Palikota przekonywał, że szef rządu nie przedstawił wizji realnego rozwoju kraju.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (19)

  • KTO CHCE ŚWIAT ZBAWIĆ ?(2011-11-20 11:15) Zgłoś naruszenie 00

    DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z PALIKOTEM , ON PRZECIEŻ NIE ZASŁUGUJE NA TO ABY O NIM MÓWIĆ ,TAK JAK TUSK I JEGO BEŁKOT NA TEMAT NOWOCZESNEGO PAŃSTWA. ICH NOWOCZESNOŚĆ TO DEGRADACJA POLAKÓW I POLSKI. JESZCZE NIGDY NIKT NIE STWORZYŁ RAJU NA WALCE Z RELIGIĄ I KOŚCIOŁEM. PRZECIEŻ TO REWOLUCJA PAZDZIERNIKOWA I ZWIĄZEK RADZIECKI MIAŁY STWORZYĆ RAJ NA ZIEMI! A CO Z TEGO WYNIKŁO?

    Odpowiedz
  • wyjade_z_polski(2011-11-18 19:54) Zgłoś naruszenie 00

    przejscie na emeryture powinno zalezec od ilosci lat pracy ( i placenia podatkow) a nie od wizji chorego na wladze tuska

    Odpowiedz
  • baj62(2011-11-19 10:24) Zgłoś naruszenie 00

    Przez prawie 20 lat wisi krzyż w sejmie, a jak Polska szła w dziadostwo tak dalej idzie.Dominacja religijna prowadzi prostą drogą do ruiny, przypomnijcie sobie inkwizycję rozbiory,komisję kościelną, papieży którzy wysyłali wojsko do walki z innowiercami,pasienie się kleru naszymi pieniędzmi. Ja się z tym nie zgadzam i popieram Ruch Palikota.

    Odpowiedz
  • mar.m(2011-11-19 08:15) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Palikot nie jest bohaterem mojej bajki,ale jego wczorajsze wystapienie w Sejmie było bardzo konkretne i rzeczowe.Podnoszenie wieku emerytalnego ludziom którzy mają przepracowane 35,40 lub więcej lat uważam za skandal.
    Dlaczego ciągle emerytura w tym kraju jest zalezna od wieku a nie stażu pracy?

    Odpowiedz
  • Palikotku!(2011-11-18 22:30) Zgłoś naruszenie 00

    Co ty masz za pulowerek pod ta marynarka? :)
    Mamusia usztrykowala?

    Odpowiedz
  • zniesmaczony(2011-11-18 22:26) Zgłoś naruszenie 00

    najpierw POmatoły broniły Palikota (jak był w PO) a teraz go krytykują...hahaha

    Odpowiedz
  • nyyj(2011-11-18 21:03) Zgłoś naruszenie 00

    PALI ma RACJe kosciol powinien byc ubogi a nie zzerac pieniadze panstwa

    Odpowiedz
  • alex60(2011-11-18 20:28) Zgłoś naruszenie 00

    Oj Matt jak to fajnie ,że Ty wiesz co będzie i co się okaże.

    A tak poważnie- wbrew Twoim obawom -obserwuję i myślę. Głośno protestowałam przeciwko rozpoczynaniu działań przez Ruch akurat od pomysłu zdjęcia krzyża. To nie było najważniejsze. A co gorsza, wiedziałam ,że wywoła to oburzenie społeczne i utożsami Ruch Palikota, skądinąd dobrze myślący, tylko i tylko z tymi kontrowersyjnymi hasłami, które przytaczasz. Mimo to jednak nadal uważam, że wiele pomysłów ma dobrych. choćby ten z likwidacją senatu czy ograniczeniem liczby posłów. Po co komu tak rozbuchany parlament? ustaw od tego przybędzie czy jak? czy może będą mądrzejsze? Zgadzam się -tak!- z pomysłem opodatkowania księży. Jak najbardziej! A w czymże

    Tak więc Matt, obawiam się ,że każde z nas pozostanie przy swoim zdaniu. pozdrawiam

    Odpowiedz
  • normalny o nienormalnym(2011-11-18 20:14) Zgłoś naruszenie 00

    To nie dziwota , żaden normalny nie Popiera Palikota! Oj coraz więcej u dewiantów sprowadzonych z Eurolandu.

    Odpowiedz
  • alex60(2011-11-18 19:18) Zgłoś naruszenie 00

    Matt czy Ty naprawdę przeczytałeś program Ruchu Palikota, czy tylko tak pleciesz co ci ślina na język przyniesie? TO zapamiętałeś??? Tylko??? To żenująco mało, w dodatku wykoślawione jak w krzywym zwierciadle, rodem z "Naszego dziennika" lub telewizji "Trwam". Moim zdaniem propozycje Janusza Palikota, wyżej przedstawione są bardzo słuszne. NIE interesuje mnie czyje interesy przyszedł realizować. Jeśli ma dobre pomysły to go popieram. A te akurat mi się podobają.

    Odpowiedz
  • ABY POLSKA BYŁA POLSKĄ ?(2011-11-20 11:26) Zgłoś naruszenie 00

    PAMIETAM JAK TO W CHINACH CZYTANO I UCZONO MYŚLI MAO ,NISZCZONO STARĄ KULTURĘ,I CO Z TEGO WYNIKŁO ? FAŁSZYWI PROROCY BYLI SĄ I BĘDĄ, ALE NIE MA CO SIĘ NIMI ZACHWYCAĆ ,SPROWADZAJĄ NA LUDZI SAME NIESZCZĘŚCIA. A O PALIKOCIE I JEGO POMYSŁACH ZAPOMNIMY , TYLKO POZOSTANA BLIZNY W NASZYCH DUSZACH I RUINA NASZEJ OJCZYZNY.ALE TUSKOWI I PALIKOTOWI WIDOCZNIE NA TYM ZALEŻY.ABY POLSKA NIE BYŁA WIĘCEJ POLSKĄ

    Odpowiedz
  • Marta(2011-11-18 18:49) Zgłoś naruszenie 00

    Aby dawać ,trzeba mieć.Palikot krytykuje,bo nie ponosi żadnej odpowiedzialności.Palikot to nabuzowany smarkacz.Przyjżyjmy się tylko,kogo wprowadził do sejmu i od czego zaczyna urzędowanie.Mamy w sejmie dwóch oszołomów;Jeden będzie bronił Krzyża/chociaż nie ma przed kim/drugi będzie walczył o jakieś chore ideologie,a gdzie tu jest miejsce na pracę za którą biorą nasze pieniądze?to paranoja.Popieram stanowisko Premiera:"rząd jest po ,byrządzić i dbać o dobro Polaków,a nie zajmować się urojeniami Kaczyńskiego i głupimi pomysłami Palikota.

    Odpowiedz
  • polska w budowie(2011-11-18 18:48) Zgłoś naruszenie 00

    schetyna i pawlak to chyba kuzyni- tak mi się zdaje...

    Odpowiedz
  • Samael(2011-11-18 18:42) Zgłoś naruszenie 00

    Brawo panie Januszu tak trzymać.

    Odpowiedz
  • bibi(2011-11-18 18:29) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Schetyna ma brudne ręce pamiętajmy o tym.

    Odpowiedz
  • alex60(2011-11-18 20:31) Zgłoś naruszenie 00

    a w czymże (nie dokończyłam) są oni lepsi od zwykłych ciężko pracujących obywateli?

    Odpowiedz
  • piotr(2011-11-18 17:47) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk musi się uczyć bo to Palikot wygłosił expose,które było krótkie i sensowne.Tusk dalej buja w obłokach i liczy,że jakoś to będzie.

    Odpowiedz
  • Lech(2011-11-21 13:09) Zgłoś naruszenie 00

    Kler za swoje na swoje i niech się nie wychyla.

    Odpowiedz
  • Palikot dyskryminuje wierzących(2011-11-19 12:49) Zgłoś naruszenie 00

    Palikot: nie możemy poprzeć rządu, też z powodu "funkcjonariusza Kościoła katolickiego"
    Tak wygląda tolerancja w oczach tego który mówi w dzień i w nocy na lewo i na prawo o nietolerancji, ksenofobii
    MiRy

    Odpowiedz