Operacja Kanclerz Niemiec Angeli Merkel. Jest już w domu, chodzi o kulach

1 kwietnia 2011

Kanclerz Niemiec Angela Merkel przeszła w czwartek wieczorem w berlińskim szpitalu Charite operację naderwanej łąkotki - poinformował w piątek rzecznik rządu Steffen Seibert.

Operacja przebiegła pomyślnie i pani kanclerz tego samego dnia opuściła szpital. Przez kilka najbliższych dni będzie zapewne musiała chodzić o kulach.

W piątek Merkel postanowiła pracować w domu, żeby oszczędzać kolano - powiedział Seibert.

Źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png