Warszawa: Policja znalazła ciała dwojga osób na Bemowie

Policjant
PolicjantShutterStock
29 września 2018

Ciała dwojga osób znalazła policja w warszawskiej dzielnicy Bemowo. "Prawdopodobnie było to zabójstwo" – powiedział PAP w sobotę podkomisarz Piotr Świstak ze stołecznej policji.

"Wczoraj [w piątek] około godziny 22 otrzymaliśmy zgłoszenie telefoniczne, że w mieszkaniu w budynku przy ulicy Pełczyńskiego na Bemowie znajdują się dwa ciała. Funkcjonariusze udali się na miejsce i potwierdzili informację" – dodał Świstak. Były to zwłoki kobiety i mężczyzny w średnim wieku.

Podkomisarz Świstak odmówił udzielenia szczegółowych informacji, powołując się na dobro toczącego się śledztwa. Przyznał tylko, że policja wie, kto był informatorem.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady. Sprawę przejęła prokuratura.

Źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png