13 marca 2018 roku w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie odbędą się największe tegoroczne Prawnicze Targi Praktyk i Pracy.
Wśród wystawców znajdą się prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie, a także czołowe firmy związane nie tylko z branżą prawną.

- To już 8.edycja targów. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników z całej Polski. Tym bardziej zachęcam do ich odwiedzenia, bo to jedyna taka okazja, aby w jednym miejscu móc porozmawiać z kluczowymi pracodawcami branży prawnej. Duża część z nich prowadzi działalność w wielu miastach i tam także rekrutuje. Nowością w tegorocznej edycji jest obecność warszawskich uczelni kształcących prawników oraz większa liczba firm, które posiadają własne działy prawne – mówi Mariusz Skocz, project manager odpowiedzialny za organizację wydarzenia.

Podczas targów można dodatkowo skonsultować swoje CV z branżowym headhunterem.

Prawnicze Targi Praktyk i Pracy to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z potencjalnymi pracodawcami i uzyskać aktualne informacje na temat pracy, praktyk i staży w branży prawnej. Spotkanie z przyszłym pracodawcą, to także szansa na zapoznanie się z wymaganiami kwalifikacyjnymi oraz kompetencyjnymi, które są niezbędne do rozpoczęcia kariery zawodowej.

Zachęcamy do śledzenia aktualności dotyczących targów na stronie http://www.targiprawnicze.pl. Znajdują się tam wszelkie informacje dotyczące wystawców, patronów, partnerów oraz atrakcji towarzyszących targom.

Zapraszamy również do zapisywania się do newslettera Prawniczych Targów Praktyk i Pracy: http://targiprawnicze.pl/newsletter. Będziemy w nim na bieżąco informować o wszelkich zmianach dotyczących wydarzenia.

Informacje dotyczące bieżącej edycji Targów: http://targiprawnicze.pl/2018