Wykreślenie spółki z rejestru nie zwalnia od niezapłaconych składekCzłonkowie zarządu spółek kapitałowych odpowiadają w sposób solidarny za niezapłacone przez spółkę podatki oraz składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenia zdrowotne oraz Fundusz Pracy, Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych i Fundusz Emerytur Pomostowych. Stanowić to może w praktyce znaczne obciążenie dla osób sprawujących tę funkcjęRyszard Sadlik•16 grudnia 2010
Czy rodzaj składek zależy od daty wypłacenia pensjiW październiku 2010 roku osiągnąłem kwotę rocznego limitu i pracodawca nie nalicza oraz nie opłaca za mnie składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe. Wynagrodzenie za grudzień zostanie mi wypłacone w styczniu 2011 roku. Czy od tego wynagrodzenia powinny być naliczone wszystkie składki na ubezpieczenia społeczne, czy tylko na ubezpieczenie chorobowe i wypadkowe, bo wypłata dotyczy roku ubiegłego? Pracodawca uważa, że powinny być naliczone wszystkie składki. Czy takie stanowisko jest prawidłowe?09 grudnia 2010
Jak ustalić okres opłacania niższych składekOd 10 czerwca 2010 r. prowadzę działalność gospodarczą. Opłacam za siebie składki na ubezpieczenia społeczne od obniżonej podstawy wymiaru. Czy przez całe dwa lata mogę naliczać i opłacać je od podstawy, jaka mnie obowiązywała, gdy rozpoczynałem prowadzenie działalności gospodarczej?09 grudnia 2010
Jak uwzględnić wartość talonu w wymiarze składekZ powodu zmiany przepisów płacowych obowiązujących w firmie pracownikom nie zostanie w grudniu wypłacone wynagrodzenie. Otrzymają je na początku stycznia. W grudniu pracodawca przekazał im talony do supermarketu o wartości 500 zł. Talony te nie zostały sfinansowane ze środków ZFŚS, ale ze środków pracodawcy. Czy w związku z tym, że w grudniu pracownicy nie otrzymali wynagrodzenia w gotówce za ten miesiąc, należy za nich złożyć raporty z zerową podstawą wymiaru i zerowymi kwotami składek, a wartość talonu doliczyć do wynagrodzenia wypłaconego w styczniu?09 grudnia 2010
Czy opłacać składki w czasie urlopu bezpłatnegoJestem zatrudniony na podstawie umowę o pracę oraz dodatkowo prowadzę działalność gospodarczą. W 2010 roku wykorzystałem już cały przysługujący mi urlop wypoczynkowy. Z uwagi na wyjazd związany z prowadzoną działalnością pracodawca zgodził się na udzielenie mi urlopu bezpłatnego od 1 do 10 grudnia 2010 r. Moje wynagrodzenie w grudniu z umowy o pracę będzie wyższe od minimalnego. Czy w takiej sytuacji jestem zwolniony z obowiązku opłacania składek na ubezpieczenia społeczne z działalności?09 grudnia 2010
Czy opłacać składki od bonów i paczekChcemy w tym roku przez świętami przekazać paczki i bony nie tylko pracownikom, ale także zleceniobiorcom. Czy w przypadku zleceniobiorców powinniśmy naliczyć składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne?09 grudnia 2010
Czy trzeba płacić składki od bonów, talonów i paczek świątecznychUBEZPIECZENIA- Składki nie są potrącane od talonów czy bonów finansowanych z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, jeśli ich przyznanie jest uzależnione np. od sytuacji materialnej pracownikaMichał Jarosik•03 grudnia 2010
Kiedy trzeba opłacać za pracownika składkę na Fundusz PracySpółka z o.o. zatrudnia pracownika na pół etatu. Jego wynagrodzenie wynosi 1350 zł, otrzymuje je do końca miesiąca. Pracownikowi przysługuje też premia kwartalna - do 40 proc. wynagrodzenia zasadniczego, która nie jest mu jednak w każdym miesiącu wypłacana. Czy od stycznia 2011 roku należy opłacać za pracownika składkę na Fundusz Pracy?02 grudnia 2010
Czy można wybrać tytuł do ubezpieczeń społecznychOd stycznia 2010 r. wykonuję umowę-zlecenie. Zostałam zgłoszona do obowiązkowych ubezpieczeń społecznych. Moje wynagrodzenie wynosi 400 zł miesięcznie. Od 1 października 2010 r. prowadzę także działalność gospodarczą. Wcześniej żadnej nie prowadziłam. Z działalności opłacam za siebie tylko składkę zdrowotną. Czy od 1 stycznia też będę mogła opłacać tylko tę składkę?02 grudnia 2010
Czy można dostać świadczenie rehabilitacyjne zamiast rentyŚWIADCZENIA Z ZUS - Nie zawsze długotrwała choroba pozwala na uzyskanie renty. Jeśli ZUS stwierdzi, że wnioskodawca będzie mógł wrócić do pracy po odbyciu rehabilitacji, może mu przyznać świadczenie rehabilitacyjneMarek Opolski•26 listopada 2010
Czy uwzględnić w podstawie tylko nową pensjęPracownica choruje od 25 listopada 2010 r. Niezdolność do pracy potrwa do 6 stycznia 2011 r. Podstawę wymiaru przysługującego jej zasiłku chorobowego ustalono z uwzględnieniem przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia wypłaconego od listopada 2009 roku do października 2010 roku. Od 1 stycznia 2011 r. pracownica otrzyma awans i znaczną podwyżkę wynagrodzenia. Czy w związku z tym należy zmienić podstawę wymiaru zasiłku chorobowego przysługującego od 1 stycznia 2011 r.?25 listopada 2010
Jakie świadczenie wypłacić na przełomie rokuPracownik zatrudniony u nas od kilku lat choruje od 17 listopada 2010 r. Ma 42 lata. Wypłacimy mu wynagrodzenie za czas choroby za 33 dni, a następnie zasiłek chorobowy. Ze względu na rodzaj schorzenia będzie to długotrwała niezdolność do pracy, prawdopodobnie nieprzerwana aż do przyszłego roku. Czy od 1 stycznia 2011 r. mamy wypłacać pracownikowi wynagrodzenie za czas choroby przez 33 dni, a następnie zasiłek chorobowy? Czy należy na nowo ustalać podstawę wymiaru?25 listopada 2010
Czy podstawa składek zależy od wymiaru etatuRozliczamy składki za osoby przebywające na urlopach wychowawczych. Wynagrodzenia w naszej firmie są wypłacane w terminie do 10. dnia danego miesiąca za miesiąc poprzedni. Jak w takiej sytuacji naliczyć składki za styczeń 2011 r.? Czy w podstawie wymiaru wykazać minimalne wynagrodzenie z grudnia czy też ze stycznia? Czy ustalając podstawę wymiaru dla osoby korzystającej z urlopu wychowawczego, która była zatrudniona na pół etatu, należy przyjąć połowę minimalnego wynagrodzenia?25 listopada 2010
Kiedy nie trzeba opłacać składek za zleceniobiorcęOd 1 października 2010 r. pracuje u nas na podstawie umowy-zlecenia osoba, która w innej firmie jest zatrudniona na podstawie umowy o pracę na niepełny etat. Zgłaszamy zleceniobiorcę tylko do ubezpieczenia zdrowotnego. Jego wynagrodzenie z umowy o pracę wynosi 1320 zł i raz na kwartał wypłacana jest czasami premia. Zleceniobiorca otrzymuje wynagrodzenie w terminie do 30. dnia miesiąca za dany miesiąc. Czy to oznacza, że od 1 stycznia 2010 r. powinniśmy tę osobę zgłosić ze zlecenia do wszystkich ubezpieczeń i za każdy miesiąc opłacać za nią składki na obowiązkowe ubezpieczenia?Andrzej Radzisław•25 listopada 2010
Czy zmiana etatu zawsze wpływa na wysokość zasiłkuOd 1 stycznia 2011 r. obniżymy pracownikowi wynagrodzenie w związku ze zmianą wymiaru czasu pracy z pełnego na pół etatu. Czy będzie to miało wpływ na podstawę wymiaru zasiłku chorobowego, który przysługuje mu od 17 listopada 2010 r. i zapewne będzie wypłacany do stycznia 2011 r.?25 listopada 2010
Czy trzeba podwyższyć podstawę zasiłku do obowiązującej minimalnejPracownik został zatrudniony od 1 stycznia 2010 r. i otrzymuje minimalne wynagrodzenie za pracę. Jest to jego pierwsza praca. W 2010 roku chorował w lutym, lipcu i październiku i otrzymał wynagrodzenie chorobowe za 33 dni oraz zasiłek chorobowy za 10 dni. Kolejna niezdolność pracownika do pracy z powodu choroby obejmuje okres od 24 listopada 2010 r. do 7 stycznia 2011 r. Czy w związku z tym, że przerwa między niezdolnościami do pracy była krótsza niż trzy miesiące kalendarzowe, nie musimy na nowo ustalać podstawy zasiłku przysługującego do listopada?Renata Tonder•25 listopada 2010
Kiedy przedsiębiorca nie opłaca składekProwadzę biuro rachunkowe. Rozliczamy składki, m.in. za przedsiębiorców. Jeden z naszych klientów od 1 czerwca 2010 r. prowadzi działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej i opłaca za siebie tylko składkę zdrowotną. Oprócz prowadzenia firmy pozostaje bowiem w stosunku pracy. Pracuje na cały etat, a jego wynagrodzenie jest równe minimalnemu. Zgodnie z przyjętym w jego zakładzie pracy regulaminem wynagrodzenia są wypłacane do 10. dnia danego miesiąca za miesiąc poprzedni, czyli 10 grudnia 2010 r. otrzyma wynagrodzenie za listopad, a 10 stycznia 2011 r. zostanie mu wypłacone wynagrodzenie za grudzień. W styczniu otrzyma więc wynagrodzenie w wysokości 1317 zł brutto, czyli niższe niż minimalne obowiązujące od stycznia 2011 r. Czy w takiej sytuacji oznacza to, że przedsiębiorca za styczeń 2011 r. musi opłacić za siebie nie tylko składkę na ubezpieczenie zdrowotne, ale również składki na obowiązkowe ubezpieczenia społeczne?25 listopada 2010
Nie firma, lecz ZUS może ustalić zasiłek chorobowyZatrudniony może zażądać od ZUS, aby to on, a nie pracodawca, wyliczył mu zasiłek chorobowy, jeśli uważa, że firma robi to źle. ZUS może też nakazać przedsiębiorcy wypłacenie wyższego świadczenia.Paweł Jakubczak•24 listopada 2010
Jakie przepisy regulują prawo do świadczeń dla pracowników naukowychDo pracowników naukowych Polskiej Akademii Nauk w zakresie prawa do świadczeń z tytułu niezdolności do pracy z powodu choroby, konieczności sprawowania opieki i macierzyństwa mają zastosowanie m.in. ogólne zasady wynikające z kodeksu pracy.Krzysztof Tomaszewski•24 listopada 2010
Co stanowi podstawę do dokonania wyliczeńPodstawę wymiaru świadczeń w razie choroby i macierzyństwa przysługujących pracownikom naukowym instytutów badawczych za okres po 30 września 2010 r. stanowi przeciętne miesięczne wynagrodzenie za 12 miesięcy poprzedzających miesiąc, w którym powstała niezdolność do pracy.Krzysztof Tomaszewski•24 listopada 2010