Czy są przepisy przejściowe o świadczeniach za czas niezdolności do pracyUstawa - Przepisy wprowadzające ustawy reformujące system nauki nie zawiera przepisów przejściowych dotyczących świadczeń za okresy niezdolności do pracy pracowników naukowych jednostek badawczo-rozwojowych.Krzysztof Tomaszewski•24 listopada 2010
Czy ponownie trzeba obliczyć wymiar zasiłkuPodstawy wymiaru zasiłku nie oblicza się na nowo, jeżeli między okresami pobierania zasiłków, zarówno tego samego, jak i innego rodzaju, nie było przerwy albo przerwa była krótsza niż trzy miesiące kalendarzowe.Krzysztof Tomaszewski•24 listopada 2010
Jak ZUS wylicza wysokość renty z tytułu niezdolności do pracyŚWIADCZENIA Z ZUS - Renta z tytułu niezdolności do pracy będzie na razie obliczana na starych zasadach. Zależy od wysokości zarobków wnioskodawcy w wybranych latach, długości stażu pracy oraz aktualnie obowiązującej kwoty bazowejMarek Opolski•22 listopada 2010
Gdzie należy zgłosić zawarcie umowy-zleceniaPrzez umowę-zlecenie, według art. 734 kodeksu cywilnego, przyjmujący zlecenie zobowiązuje się do dokonania określonej czynności dla dającego zlecenie za określonym wynagrodzeniem.Anna Trembasiewicz•18 listopada 2010
Ile dostaje pracownik na chorobowymUBEZPIECZENIE CHOROBOWE - Pracownik na zwolnieniu lekarskim może otrzymać wynagrodzenie od pracodawcy lub zasiłek chorobowy z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a później ewentualnie świadczenie rehabilitacyjnePaweł Jakubczak•16 listopada 2010
Od nieobowiązkowych ubrań służbowych firmy zapłacą składkiPrzedsiębiorcy fundujący pracownikom ubrania służbowe, których noszenie w czasie pracy nie wynika z wewnętrznego regulaminu, muszą się liczyć z obowiązkiem opłacania od nich składek do ZUS.Bożena Wiktorowska•16 listopada 2010
Czy można skorzystać z dwóch zasiłkówJestem zatrudniony u dwóch pracodawców - u każdego z nich na pół etatu. Niedawno żona urodziła dziecko i chciałbym skorzystać z tygodniowego urlopu ojcowskiego i zasiłku macierzyńskiego. Jakie dokumenty muszę w tym celu złożyć? Czy mogę skorzystać z urlopu i zasiłku u obu pracodawców jednocześnie?04 listopada 2010
Jakie składki opłacać od zlecenia na urlopieNasza pracownica korzystała z urlopu wychowawczego do końca października 2010 roku. Od 1 lipca 2010 r. zawarliśmy z nią dodatkowo umowę-zlecenie z wynagrodzeniem w wysokości 1000 zł, wypłacanym do ostatniego dnia danego miesiąca. Umowa ta będzie wykonywana do końca roku. Jakie składki powinniśmy opłacać do końca października i za okres od 1 listopada?04 listopada 2010
Kiedy naliczyć składki od wynagrodzeniaNasza firma została poszkodowana podczas powodzi, która miała miejsce w maju. Z tego powodu pracownicy nie przychodzili przez kilka dni do pracy. Dopiero teraz będziemy wypłacali im za ten okres wynagrodzenia. Czy powinniśmy opłacić od nich składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne?04 listopada 2010
Jak ustalić okres zwolnienia z płacenia składekJedna z naszych pracownic przebywa do 20 listopada 2010 r. na urlopie macierzyńskim. Po jego zakończeniu zamierza wykorzystać zaległy urlop wypoczynkowy. Czy zwolnienie z opłacania składek na Fundusz Pracy oraz Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych będzie nam przysługiwało dopiero po zakończeniu tego urlopu?04 listopada 2010
Czy za 60-letniego zleceniobiorcę opłacać składki FPZatrudniamy na podstawie umowy-zlecenia mężczyznę, który 15 listopada 2010 r. ukończy 60 lat. Podlega ubezpieczeniom: emerytalnemu, rentowym, wypadkowemu, zdrowotnemu i dobrowolnemu ubezpieczeniu chorobowemu. Czy po ukończeniu 60 lat musimy za tę osobę opłacać składki na Fundusz Pracy oraz Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych?04 listopada 2010
ZUS sprawdza abonamenty● ZUS kontroluje firmy, czy płacą składki od abonamentów medycznychBożena Wiktorowska•04 listopada 2010
Nie każdy przedsiębiorca skorzysta z promocji w ZUSLISTA WYŁĄCZEŃ obejmuje między innymi twórców, artystów i udziałowców spółekAgata Szymborska-Sutton•04 listopada 2010
Nie zawsze trzeba płacić składki od umowy-zleceniaUBEZPIECZENIA SPOŁECZNE - W razie zawarcia dwóch umów-zleceń z tym samym płatnikiem osoba podlega ubezpieczeniom z jednej umowy, z drugiej są one dobrowolneMichał Jarosik•03 listopada 2010
Jak długo przysługuje zasiłek macierzyńskiNiedawno wraz z mężem przyjęliśmy na wychowanie jako rodzina zastępcza dwójkę dzieci mojej zmarłej siostry. Jedno dziecko ukończy niedługo siedem lat, a drugie ma pięć lat. Obecnie przebywam z tego tytułu na urlopie macierzyńskim. Czy okres tego urlopu ulegnie skróceniu w związku z ukończeniem przez jedno z dzieci siódmego roku życia?21 października 2010
Jak wyliczyć podstawę wymiaru zasiłku1 października 2010 r. pracownica wróciła z dwuletniego urlopu wychowawczego. Ma stałe miesięczne wynagrodzenie za pracę. Po jej powrocie z urlopu kwota wynagrodzenia została podwyższona do wysokości, w jakiej przysługuje ono innym pracownikom zatrudnionym na podobnych stanowiskach. 12 października dostarczyła zwolnienie lekarskie na 4 dni w związku z opieką nad chorą córką. Jak w tym przypadku wyliczyć podstawę wymiaru zasiłku opiekuńczego?21 października 2010
Czy podjęcie pracy zmniejsza wysokość zasiłkuNa początku listopada kończy mi się urlop macierzyński. Zamierzam skorzystać z dodatkowego urlopu macierzyńskiego w wymiarze dwóch tygodni, łącząc go z pracą w obniżonym wymiarze. Jestem zatrudniona na pół etatu. Podczas urlopu chcę pracować w wymiarze 1/4 etatu. Czy w czasie dodatkowego urlopu zasiłek macierzyński będzie wypłacany mi w odpowiednio zmniejszonej wysokości?21 października 2010
Czy trzeba oskładkować diety z tytułu podróżyRegulamin wynagradzania spółki przewiduje zwrot kosztów noclegu oraz przejazdów z tytułu krajowej podróży służbowej na podstawie przedłożonych rachunków, a także diety w wysokości 60 zł za dobę. Pracownik przez cztery dni był w delegacji na terenie kraju. Pracodawca wypłacił mu 660 zł obejmujące: 240 zł z tytułu diet (4 dni x 60 zł), 120 zł jako zwrot kosztów przejazdu (bilety autobusowe PKS) oraz 300 zł za nocleg (rachunek z hotelu). Czy od kwoty wypłaconej pracownikowi należy naliczyć składki na ZUS?21 października 2010
Kiedy skończy się zwolnienie z opłacania składekZatrudniam pracownicę, która w marcu 2009 r. wróciła z urlopu macierzyńskiego. W związku z tym nabyłem prawa do zwolnienia z opłacania za nią składek na Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Wiem, że w przyszłości planuje urodzenie kolejnego dziecka. Czy w takim przypadku, mimo wykorzystania 36-miesięcznego zwolnienia, po powrocie pracownicy z kolejnego urlopu macierzyńskiego będę znowu zwolniony z opłacania za nią składek na FP i FGŚP przez trzy lata?21 października 2010
Od kiedy można nie płacić składek na Fundusz PracyZatrudniamy kobietę, która 1 listopada 2010 r. ukończy 55 lat. Wiemy, że z tego tytułu będzie nam przysługiwało zwolnienie z opłacania składek na Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Czy ze zwolnienia możemy korzystać już od listopada tego roku?21 października 2010