Jestem pracownikiem fizycznym zatrudnionym na umowę o pracę. Niestety, firma budowlana ociąga się z zapłatą pensji – mamy wrzesień, a ja wciąż nie otrzymałem pieniędzy za czerwiec. Mimo że pracuję w branży pogrążonej w kryzysie gospodarczym, dotychczas byłem przekonany, że problem zaległego wynagrodzenia mnie nie dotknie. Stało się jednak inaczej, więc nie wiem, co powinienem zrobić, by moje działanie było skuteczne, a jednocześnie bym nie naraził się na zwolnienie – pisze pan Łukasz.
Problemy finansowe przedsiębiorcy nie stanowią usprawiedliwienia dla opóźnień w wypłacie pensji pracownikom. Nawet jeżeli dotykają go zatory płatnicze lub dostaje mniej zleceń, jest to ryzyko związane z wykonywaną działalnością gospodarczą. Niestety, nie wszyscy przedsiębiorcy o tym pamiętają. O się ile w 2008 r. pracowników objętych interwencją Państwowej Inspekcji Pracy (PIP) były 82 tys., o tyle w ubiegłym roku ta liczba wyniosła już ponad 150 tys. Kodeks pracy wyraźnie wskazuje, że do obowiązków pracodawcy należy terminowa wypłata wynagrodzenia przynajmniej raz w miesiącu. Co więcej pracownik nie może zrzec się pensji ani przekazać prawa do niej innej osobie. Zatem zapłata za pracę osób zatrudnionych na etacie podlega szczególnej ochronie prawnej.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.