Czym zajmuje się PCA? Od jak dawna działa? Jak dba o nas, konsumentów, w różnych obszarach życia? W jaki sposób wspiera przedsiębiorców w zagranicznej ekspansji?

Zapraszamy do wysłuchania pierwszego z 5-odcinkowego cyklu podcastów "DGPtalk: 20 lat PCA". Gościem odcinka jest Lucyna Olborska, Dyrektor Polskiego Centrum Akredytacji. Wspólnie opowiemy, czym zajmuje się PCA i jak dba o nas, konsumentów, w różnych obszarach życia. Podamy też przykłady w jaki sposób pomaga przedsiębiorcom, by mogli konkurować ze swymi produktami na rynkach zagranicznych. Nie słyszeliście nigdy o Polskim Centrum Akredytacji? Zmieńmy to!

„DGPtalk: 20 lat Polskiego Centrum Akredytacji”

„DGPtalk: 20 lat Polskiego Centrum Akredytacji” to seria podcastów, w których opowiemy, czym zajmuje się PCA i jak dba o nas, konsumentów, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Przyjrzymy się też, w jaki sposób pomaga polskim przedsiębiorcom w ekspansji na rynki zagraniczne. Jakość i bezpieczeństwo, gdy chodzi o żywność, badania laboratoryjne, szeroko rozumianą produkcję, nadawanie uprawnień i wiele innych, są dla nas wszystkich ważne, a PCA poprzez nadawane akredytacje, to właśnie gwarantuje.