Gościem Marcina Cichońskiego w podcaście "DGPtalk: Po stronie kultury" jest Magda Dubrowska, wokalistka zespołu Nanga.

– Pisząc teksty, tworząc muzykę, za każdym razem, kiedy pokazujesz to komuś to się obnażasz totalnie. Zawsze jest lęk, jak to zostanie przyjęte, tym bardziej, jak są to osoby uznane w środowisku. Natomiast Filip, Maciej i cała załoga Che, bo miałam okazję poznać, są to bardzo fajni ludzie. Zero gwiazdorstwa. Super podejście, masz wrażenie jakbyś ich znał od lat. Fajna jest współpraca, ta twórcza bo bardzo wspierają, pomagają. Bardzo dużo się od nich nauczyłam jeśli chodzi o produkcję, o podejście zawodowe do muzyki – mówi Magda Dubrowska

– Staram się pracować z tym, co mam, czyli takim wokalem jaki mam. Długo z tego nie korzystałam jako instrumentu, grałam na basie i nawet do głowy mi nie przyszło żeby śpiewać. Stało się to trochę przypadkiem. Oczywiście jak już weszłam w środowisko muzyczne to dużo osób mi mówiło, że powinna z tego zrobić użytek – dodaje Magda Dubrowska.

PODCASTY DGPtalk - POSŁUCHAJCIE!

Podcasty "DGPtalk: Po stronie kultury" znajdziecie także w serwisach: Spotify, iTunes Podcast oraz Google Podcast i aplikacjach: Lecton oraz Squid. Zapraszamy do subskrybowania!

Magda Dubrowska – wokalistka zespołu Nanga