Każdy z nas lubi historie sensacyjne, historie o morderstwach. Wciąga się w nie i z napięciem czeka, co wydarzy się w następnym odcinku. W szczególności jeśli wiemy, że historia jest oparta na prawdziwych wydarzeniach i w szczególności kiedy ma taką gwiazdorską obsadę.

Candy: Śmierć w Teksasie

Dziś powiemy o serialu Candy: Śmierć w Teksasie. To 5 odcinków, ale warto zajrzeć na Disney+ tym bardziej, że wiem, że część z Państwa potrafiła obejrzeć ten serial podczas zaledwie jednego wieczoru. Jeśli siądziemy około godziny 17, 18 i poświęcimy się żeby zacząć, to jest bardzo prawdopodobne, że będziemy chcieli już skończyć. Historia jest niesamowita i warto jej poświęcić trochę swojego czasu.

Małe miasteczka mają swoje tajemnice. Małe miasteczka mają swoje sekrety i tylko pozornie wszyscy są w nich uśmiechnięci, wszyscy mają szczęśliwe życia i spotykają się wiodą kapitalne życie rodzinne i sąsiedzkie. Spotykają się np. w kościele, podkreślając, że życie religijne jest dla nich niesamowicie ważne. W takim miasteczku może wydarzyć się coś, co zatrzęsie nim tak po prostu, jakby wydarzyło się trzęsienie ziemi.

PODCASTY DGPtalk - POSŁUCHAJCIE!

Podcasty "DGPtalk: Po stronie kultury" znajdziecie także w serwisach: Spotify, iTunes Podcast oraz Google Podcast i aplikacjach: Lecton oraz Squid. Zapraszamy do subskrybowania!