Gościem Marcina Cichońskiego w podcaście "DGPtalk: Po stronie kultury" jest duet Martin Lange – czyli Michał Lange i Marcin Makowiec.

Dlaczego waszych twarzy nie widać na okładce płyty? Wygląda jakby ktoś Was wydarł.

– Kontrasty! Pełni kontrastów ludzie. Pod tym twarzami komunikowaliśmy się przez wszystkie single, wszystkie okładki singli to były nasze twarze, a chcieliśmy tą okładkę pokazać to, że pod tymi twarzami, które już się opatrzyły, kryje się jeszcze coś więcej. Jest trochę wariactwa, trochę muzycznej agresji – mówi Michał Lange z duetu Martin Lange.

– Nie mogliśmy się zdecydować, co odjąć, co dodać dlatego na naszej płycie jest tak dużo piosenek. Jak sama nazwa albumu wskazuje „Kontrasty”. Tych 14 piosenek jest całkowicie kontrastowych. Mamy różne odcienie, różne barwy tych piosenek. Teraz słuchacz będzie w pełni świadomy dlaczego ten album tak się nazywa – dodaje Marcin Makowiec z duetu Martin Lange.

PODCASTY DGPtalk - POSŁUCHAJCIE!

Podcasty "DGPtalk: Po stronie kultury" znajdziecie także w serwisach: Spotify, iTunes Podcast oraz Google Podcast i aplikacjach: Lecton oraz Squid. Zapraszamy do subskrybowania!

Martin Lange – czyli duet Michał Lange i Marcin Makowiec. Martin Lange dał się poznać słuchaczom debiutując na początku 2021 roku singlem „Oddychaj”. Pora na cały album pt. "Kontrasty".