W najnowszym odcinku podcastu "DGPtalk: Mistrzowie popkultury" Marcin Cichoński zaprasza na subiektywną recenzję serialu "Mare z Easttown", który w maju 2021 pojawił się w HBO GO.

W ROLACH GŁÓWNYCH: KATE WINSLET I GUY PEARCE

Reklama

Przyjrzymy się duetowi Kate Winslet i Guy Pearce, znanemu nam już z serialu "Mildred Pierce" sprzed dekady, a także obyczajowości i relacjom w małym amerykańskim miasteczku, które analizują twórcy.

Dlaczego "Mare z Easttown" budzi skojarzenia z "Miasteczkiem Twin Peaks"? Czy role w serialu staną się trampoliną do kariery dla dwóch młodych aktorek: Angourie Rice (nagrodzonej za rolę w filmie "Ekspedientki") oraz Cailee Spaeny? Posłuchajcie podcastu!

[AKTUALIZACJA] W nocy z niedzieli na poniedziałek, 10 stycznia 2022, po raz 79. rozdano Złote Globy. Kate Winslet otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki za rolę w "Mare z Easttown", który okazał się najchętniej oglądanym serialem 2021 roku na HBO GO w Polsce.

PODCASTY DGPtalk - POSŁUCHAJCIE!

Podcasty "DGPtalk: Po stronie kultury" znajdziecie także w serwisach: Spotify, iTunes Podcast oraz Google Podcast i aplikacjach: Lecton oraz Squid. Zapraszamy do subskrybowania!