Program Kariera

Program Kariera oferuje młodym ludziom płatne staże zawodowe w wybranych firmach należących do członków Polskiej Rady Biznesu. Organizowany od 2004 roku program daje uczestnikom i uczestniczkom gwarancję najwyższej jakości i standardów. Udział w Programie to unikalne doświadczenie, które nierzadko decyduje o dalszym rozwoju kariery.

Reklama

– Do programu można było się zgłaszać od 15 marca, a okienko zamykamy 15 maja. Kto może wziąć udział w programie? Mamy pewne ograniczenia ale jesteśmy dość liberalni. Osoba, która aplikuje musi być studentem ale niekoniecznie musi studiować dziennie, mogą aplikować także studenci studiów zaocznych lub też absolwenci studiów, którzy w chwili aplikacji nie skończyli 30 roku życia. Studenci lub też absolwenci aplikują na konkretne miejsca stażowe zaoferowane przez firmy należące do Polskiej Rady Biznesu – mówi Marian Owerko, szef programu Kariera.

Zapraszamy do wysłuchania najnowszego odcinka "DGPtalk: Obiektywnie o biznesie".

Pobierz aplikację upday z Google Play lub App Store!

Marian Owerko – polski ekonomista i przedsiębiorca. Współzałożyciel i Przewodniczący Rady Nadzorczej Bakalland S.A. Szef programu „Kariera” prowadzonym przez Polską Radę Biznesu.