Pijana Rosjanka rozebrała się na pokładzie samolotu, lecącego z Moskwy do Londynu, zmuszając pilotów do powrotu na lotnisko w stolicy Rosji - poinformowała w sobotę moskiewska gazeta "Komsomolskaja Prawda".
Publikacja: 28 sierpnia 2011, 06:00 Aktualizacja: 28 sierpnia 2011, 12:27
Do incydentu doszło tuż po starcie Airbusa brytyjskich linii lotniczych z lotniska Domodiedowo. 39-letnia kobieta opuściła swoje miejsce i zaczęła tańczyć w przejściu między rzędami foteli. Mało tego, podchmielona najwyraźniej Rosjanka, zaczęła się rozbierać.
Gdy nie pomogły prośby i groźby załogi, która starała się skłonić kobietę do przerwania erotycznego tańca, piloci zdecydowali się powrócić na lotnisko w Moskwie. Po wylądowaniu "tancerka" została wyprowadzona z samolotu i przewieziona do izby wytrzeźwień. Samolot odleciał do Londynu już bez niej.
"Komsomolskaja Prawda" krytykuje władze, że pomimo surowych przepisów, coraz więcej pijanych rosyjskich pasażerów wpuszczanych jest do samolotów.

Tomasz Jodłowiec, Kamil Glik i Michał Kucharczyk nie zagrają w mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie. Selekcjoner Franciszek Smuda zredukował listę powołanych piłkarzy do 23 nazwisk.