Polregio ma zatrudnić do 300 pracowników PKP Cargo; spółki podpisały list intencyjny w tej sprawie - poinformowała spółka PKP Cargo. Dodano, że program wsparcia nowego zatrudnienia dla pracowników PKP Cargo będzie realizowany od czerwca br. i w nadchodzących miesiącach. "Nowy pracodawca ułatwi uzyskanie wymaganych kwalifikacji i zapewni możliwość jak najszybszego rozpoczęcia pracy" - przekazano.

"Polregio S.A. oraz PKP Cargo S.A. podpisały list intencyjny w sprawie zatrudnienia pracowników PKP Cargo (...) Program wsparcia nowego zatrudnienia dla pracowników PKP Cargo S.A. będzie realizowany już od czerwca br. i w nadchodzących miesiącach obejmie do 300 osób w grupach zawodowych zatrudnionych w zespołach drużyn trakcyjnych, drużyn manewrowych, rewizji technicznej oraz w obszarze utrzymania i napraw taboru" - poinformował we wtorek w komunikacie rzecznik prasowy PKP Cargo Krzysztof Losz.

Oferty pracy dla pracowników PKP Cargo

Jak dodano, "pracownicy PKP Cargo mogą odpowiadać na zapotrzebowanie i oferty Polregio, dzięki czemu uzyskają zatrudnienie w swoim zawodzie oraz możliwość kontynuowania kariery w stabilnym i rozwijającym się środowisku". "Nowy pracodawca ułatwi uzyskanie wymaganych kwalifikacji i zapewni możliwość jak najszybszego rozpoczęcia pracy" - przekazano.