Zwracam się do moich koleżanek i kolegów z KO, Trzeciej Drogi i Lewicy z pokorną prośbą - wstrzymajcie się proszę z publicznymi deklaracjami, na co wy albo wasza partia się zgodzi, albo nie zgodzi, to woda na młyn pisowskiej propagandy - napisał na Twitterze senator KO Marek Borowski.

W czwartek na Twitterze z apelem do ugrupowań, które w niedzielnych wyborach zdobyły większość w obu izbach parlamentu i deklarują chęć wspólnego stworzenia rząd zwrócił się Marek Borowski, wybrany na kolejną kadencję do Senatu.

"Jako obecnie najstarszy stażem parlamentarzysta zwracam się do moich Koleżanek i Kolegów z KO, 3D i Lewicy z pokorną prośbą. Wstrzymajcie się proszę z publicznymi deklaracjami, na co Wy albo Wasza partia się zgodzi, albo nie zgodzi, co jest możliwe, a co niemożliwe, kto się nadaje, albo nie nadaje na to, czy inne stanowisko. To woda na młyn pisowskiej propagandy, a przede wszystkim powód do rozstroju nerwowego naszych wyborców, którzy oczekują zgodnego działania i rozstrzygania sporów w zaciszu gabinetów. Bardzo proszę!" - napisał Borowski.(PAP)

mml/ mrr/