Wybierając ubezpieczenie na życie czy obejmując polisą przedmioty materialne wprowadzasz do swojego życia spokój. Jest on nie do przecenienia szczególnie dzisiaj – w bardzo zmiennych i niepewnych czasach, gdy ciągle walczymy z pandemią.

Idealny świat to taki, w którym nie musimy się martwić o nasze dobra materialne, zdrowie, życie czy dom. Niestety, taki świat nie istnieje. Dlatego każdy z wymienionych wcześniej obszarów narażony jest na innego rodzaju zagrożenia. Choć nie zawsze jesteśmy w stanie im zapobiec czy je przewidzieć, możemy natomiast zrekompensować straty, gdy dotkną nas przykre zdarzenia.
Łatwo wyobrazić sobie zniszczone po włamaniu mieszkanie, awarię auta podczas zagranicznej podróży czy problemy zdrowotne członka rodziny. W takich momentach potrzebujemy szczególnie szybkiej i profesjonalnej pomocy. A taką możemy otrzymać od sprawdzonego ubezpieczyciela.
Warta na polskim rynku ubezpieczeń funkcjonuje już od ponad 100 lat. Zebrane przez ten okres doświadczenia mocno procentują w dzisiejszych czasach, a firma jest szczególnie doceniana przez samych konsumentów. Mamy na to dowody!

Na drodze bezpiecznie

Dowód numer jeden. Warcie przyznano pierwsze miejsce i tym samym Złoty Laur Konsumenta 2021 za ubezpieczenia komunikacyjne. Firma ma bowiem w tym segmencie bardzo wiele do zaoferowania. Kierowcy zawierając w Warcie ubezpieczenie OC komunikacyjne otrzymują praktyczne dodatkowe opcje – m.in. pomoc assistance, w tym holowanie po wypadku do 100 km, czy opcję OC Szybka Wypłata. Na czym polega ta ostatnia? W przypadku kolizji, gdy poszkodowany zostanie samochód klienta Warty, to Warta w całości zajmuje się szkodą, a sam klient nie musi szukać kontaktu do ubezpieczyciela sprawcy. Rozwiązanie to docenia się szczególnie w sytuacjach stresowych, jakimi są zdarzenia drogowe.
Warta oferuje również wiele innych bardzo przydatnych kierowcy opcji – od najpopularniejszych – Autocasco, NNW i Assistance, po ubezpieczenia polegające na organizacji i pokryciu kosztów pomocy w sytuacjach takich jak przebita opona, czy wybita szyba a także pokryciu ekstra kosztów po kradzieży samochodu. Dzięki temu każdy może skorzystać z oferty idealnie dopasowanej do swoich potrzeb. W Warcie ubezpieczyć mogą swoje pojazdy nawet pasjonaci samochodowych klasyków!

Dom ubezpieczony na złoty medal

Dowód numer dwa. Kolejna nagroda (również pierwsze miejsce i Złoty Laur Konsumenta 2021) przyznana została Warcie za ubezpieczenia mieszkaniowe. W tym przypadku doceniona została przede wszystkim ich kompleksowość. Oferta Warty obejmuje bowiem nie tylko ubezpieczenie majątku, ale także wiele aktywności związanych z codziennym życiem w domu i poza nim.
Szczególnie ciekawe wydają się opcje Twój Rower i Twój Ogród. To właśnie teraz, w czasie pandemii, gdy możliwości podróżowania zostały mocno ograniczone, aktywność na świeżym powietrzu i ogród stały się naszymi głównymi sposobami na relaks. Warta o to więc zadbać.

Na życie też z Wartą

Dowód numer trzy. Warta zdobyła także złoto w kategorii ubezpieczenia na życie. Złoty Laur Konsumenta 2021 przyznano ofercie, która zapewnia wsparcie – zarówno finansowe, jak i w formie usług (organizacja rehabilitacji, transport medyczny czy prywatne lekcje dla dziecka) – w wielu losowych sytuacjach. Szeroka oferta Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Warta zaspokaja różne potrzeby rodzin (również samodzielnych rodziców), singli, par, czy osób w wieku 55+.

Sprawdzona marka stawia na technologię

Należy podkreślić, że tegoroczne nagrody zdobyte przez Wartę to nie przypadek czy kwestia szczęścia – z jej usług korzysta dzisiaj aż 7 mln klientów. Najwyższą jakość obsługi potwierdza rokrocznie opracowywane przez Rzecznika Finansowego sprawozdanie, w którym Warta od lat wypada najlepiej na tle konkurentów, a także liczne nagrody i rankingi konsumenckie, takie jak przytaczane już Laury Konsumenta, Superbrands, czy Gwiazdy Jakości Obsługi.

Jak to możliwe, że Warta na tak zmieniającym się, dynamicznym, ubezpieczeniowym rynku ciągle utrzymuje się w jego czołówce? Tajemnica m.in. tkwi we wdrażanych technologicznych innowacjach. Kluczową rolę w tym zadaniu spełnia aktualnie Warta Mobile. Rozwiązanie to służy do sprawnego, szybkiego przejścia przez proces likwidacji szkody. Aplikacja pozwala bowiem klientom na stałe monitorowanie szkody, szybki kontakt z opiekunem i wymianę dokumentów. To znacznie usprawnia cały proces likwidacji szkody, a to przecież na tym powinno nam zależeć najbardziej.

Jeden klik od Warty

Ubezpieczenie Warty można wykupić niemal w każdym zakątku Polski u 50 tys. sprzedawców! Szczególnie istotny w dzisiejszych realiach jest fakt, że polisę można zawrzeć również zdalnie bez konieczności wizyty w placówce – wystarczy skontaktować się z agentem. Coraz chętniej wybierana przez klientów jest też możliwość bezpośredniego zakupu ubezpieczeń poprzez oficjalną stronę internetową Warty www.warta.pl. Tutaj klient w szybki sposób może poznać koszt polisy i zawrzeć ubezpieczenie lub nawiązać kontakt z agentem. Sprawdź już teraz i też zapewnij sobie dobre ubezpieczenie!