W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Jastrzębiu-Zdroju doszło w czwartek wieczorem do ataku z użyciem ostrego narzędzia. Jak poinformowała policja, poszkodowanych zostało kilka osób, a sprawca został zatrzymany.
„Po godz. 18.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dot. agresywnego mężczyzny, który w jednej z placówek medycznych na terenie miasta miał zaatakować pacjentów oraz personel ostrym narzędziem. Policjanci zatrzymali sprawcę” – powiedziała asp. szt. Halina Semik.
Wskazała, że ze względu na trwające czynności nie może udzielić szczegółowych informacji. – Kilka osób zostało poszkodowanych – zaznaczyła.
Czynności w szpitalu są prowadzone pod prokuratorskim nadzorem. (PAP)
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.
Wpisz adres e-mail wybranej osoby, a my wyślemy jej bezpłatny dostęp do tego artykułu