Według wyników exit polls, partia KORWiN nie wchodzi do Sejmu. Ugrupowanie Janusza Korwin-Mikkego uzyskało 4,9 głosów w wyborach parlamentarnych.
Lider partii powiedział, że rezultaty exit polls odrobinę go dziwią, zwłaszcza wysoki - jego zdaniem - wynik Platformy Obywatelskiej. "Obawiam się, że nikogo nie przekonaliśmy, po prostu młodzi ludzie wchodzą w wiek wyborczy, a wśród młodzieży mamy 40 procent poparcia" - mówił Janusz Korwin-Mikke

Przemysław Wipler z partii KORWiN mówił, że jest przekonany, że ostateczny wynik jego ugrupowania się poprawi - zostaną policzone głosy oddane za granicą. "Ludzie za granicą wiedzą dlaczego wyjechali, kto ich wygonił z tego kraju, przed kim uciekali i wiedzą na kogo głosować, żeby do Polski wracać" - mówił Wipler.

Z badań exit polls przeprowadzonych przez Ipsos dla Telewizji Polskiej wynika, że wybory wygrał PiS, uzyskując 39,12 procent poparcia. Platforma Obywatelska otrzymała 23,4 %, Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15 - 9,04 %, Nowoczesna Ryszarda Petru - 7,12%, KORWIN - 4,9 %, Zjednoczona Lewica - 6,6 %, Polskie Stronnictwo Ludowe - 5,2%, Partia Razem - 3,9%.

Oznacza to, że do Sejmu wejdzie pięć partii: PiS uzyska 242 mandaty, PO - 133, Kukiz'15 - 44, .Nowoczesna - 22, PSL - 18.