Wojtunik: Premier Kopacz nie chciała mojej dymisji

Paweł Wojtunik/ fot. Marcin Kaliński
Paweł Wojtunik/ fot. Marcin Kaliński DGP
11 czerwca 2015

Paweł Wojtunik zaprzecza, aby premier nakłaniała go do dymisji.

Szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego przyznał, że rozmawiał z Ewą Kopacz, ale powiedział, że działalność Biura została oceniona pozytywnie. Nie musiałem odrzucić propozycji dymisji, bo takiej propozycji nie było - powiedział Wojtunik.

Szef CBA oświadczył, że nie boi się ujawnienia kolejnych nagrań z nielegalnych podsłuchów. Zauważył jednak, że ciągle nie wiadomo, kto stoi za aferą podsłuchową. 

"Gazeta Wyborcza" napisała dziś, że premier chciała, aby szef CBA podał się do dymisji, tak jak marszałek Sejmu i kilku ministrów. Wojtunik miał jednak odmówić.

Źródło: IAR

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png