Szansa na milion euro odszkodowań dla polskich robotników we Francji

sąd, prawo, sprawiedliwość
sąd, prawo, sprawiedliwośćShutterStock
11 marca 2015

Jest szansa na ponad milion euro odszkodowania dla kilkudziesięciu polskich robotników, którzy pracowali przy budowie najnowocześniejszej francuskiej elektrowni atomowej we Flamanville.

Sugeruje to w rozmowie z korespondentem RMF FM Markiem Gładyszem ich adwokat, mecenas Władysław Lis. W Cherburgu ruszył proces przeciwko firmom, które – w sposób pośredni lub bezpośredni - zatrudniały oszukanych Polaków.

Największy francuski koncern budowlany Buygues, który odpowiada za budowę elektrowni atomowej we Flamanville w Normandii - oskarżony został o korzystanie z niezgodnych z prawem usług firmy Atlanco z siedzibą na Cyprze.

Więcej informacji w serwisie rmf24.pl

Największy francuski koncern budowlany Buygues, który odpowiada za budowę elektrowni atomowej we Flamanville w Normandii - oskarżony został o korzystanie z niezgodnych z prawem usług firmy Atlanco z siedzibą na Cyprze.
Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png
Źródło: RMF FM

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.