W Doniecku ostrzelano szpital. Nie ma rannych

Wiadomości świat Ukraina
Wiadomości świat UkrainaPAP/EPA / PHOTOMIG
24 sierpnia 2014

W Doniecku na wschodzie Ukrainy został ostrzelany obwodowy szpital. Pracownicy kliniki im. Kalinina relacjonują, że nikt nie został ranny. Nie wiadomo, kto stoi za atakiem. psav picture

W Doniecku na wschodzie Ukrainy został ostrzelany obwodowy szpital. Pracownicy kliniki im. Kalinina relacjonują, że nikt nie został ranny. Nie wiadomo, kto stoi za atakiem. Jak podaje reporter AFP, ostrzelane i częściowo zniszczone zostały dwa budynki szpitalne i kostnica. Kilkudziesięciu pacjentów ewakuowano do piwnic.
W Donbasie, opanowanym przez prorosyjskich separatystów, od miesięcy trwają ich walki z armią ukraińską. Obie strony konfliktu wzajemnie oskarżają się o ataki na cywilów i ostrzał budynków mieszkalnych.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381425mega.png
Źródło: IAR

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.