- Pańska inteligencja, panie Kaczyński, przypomina szopa pracza - powiedział przed kamerą telewizji Superstacja poseł PO Stefan Niesiołowski. Nazwał też PiS "zdemoralizowaną kliką", która walczy o władzę z wykorzystywaniem "kolejnych trumien".

Prezes PiS Jarosław Kaczyński mówił dziennikarzom w Sejmie, że każdy rozsądny człowiek, który sądził, że w Smoleńsku był zwykły wypadek, musi poddać ten sąd weryfikacji. "Jeżeli jest intelektualnie uczciwy, choćby na najniższym poziomie" - mówił prezes PiS.

Te słowa ostro skomentował w rozmowie z reporterem telewizji Superstacja Tomaszem Grzelewskim poseł PO Stefan Niesiołowski.

- Pańska inteligencja, panie Kaczyński, przypomina mniej więcej szopa pracza - powiedział Niesiołowski przed kamerą TV Superstacja.

I dodał:

- Wiązanie wypadku lotniczego pod Smoleńskiem z zestrzeleniem samolotu pod Ługańskiem jest podłością i pogardą dla ofiar jednych i drugich. Jest wykorzystywaniem kolejnych trumien do walki o władzę, co robi ta zdemoralizowana klika, która się nazywa Prawem i Sprawiedliwością - powiedział Niesiołowski.