Wiceprzewodniczący komisji kultury fizycznej Andrzej Biernat z PO odpiera atak PiS na minister Muchę. PiS zarzucił minister sportu nie zrealizowanie uchwały Sejmu o nadaniu Stadionowi Narodowemu imienia Kazimierza Górskiego. Uchwała została przyjęta 28 czerwca, ale negocjacje w sprawie nadania Stadionowi nazwy komercyjnej nadal trwają.

Poseł Andrzej Biernat uważa, że Stadion może mieć i nazwę komercyjną i imię trenera Kazimierza Górskiego i, że nie ma tu żadnej kolizji.
Poseł PO dodał, że można na tym zarobić ciężkie pieniądze i przeznaczyć je na lepsze utrzymanie obiektu. Zdaniem posła Biernata, ani nazwa "Orlen Arena im. Kazimierza Górskiego", ani na przykład połączenie z nazwą największej firmy ubezpieczeniowej, PZU, nikomu w Polsce nie powinno przeszkadzać.

Andrzej Biernat zauważył, że PiS nie chce dzisiaj żadnego sponsora dla Stadionu Narodowego bo nie rządzi i nie musi dokładać do utrzymania obiektu z pieniędzy podatników.

Posłowie PiS zażądali informacji w sprawie działań Ministerstwa Sportu oraz zwołania komisji kultury fizycznej. We wniosku posłowie napisali, że do dzisiaj Stadion Narodowy nie otrzymał imienia Kazimierza Górskiego, nie jest znany termin realizacji uchwały oraz tryb, w jakim zostanie to dokonane.