Prezydent w Dniu Matki: życzę by wierzyły, że świat ich dzieci będzie lepszym

26 maja 2011

Życzenia prezydenta Bronisława Komorowskiego z okazji Dnia Matki:

"Wszystkim mamom, w tym także swojej własnej, życzę wiele sił i zdrowia, życzę jak najwięcej szczęścia i pogody ducha. Życzę także tego, aby wierzyły, że świat ich dzieci, ich wnuków - także świat budowany przez ich dzieci - będzie światem coraz lepszym".

Źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png