Włoski dziennik "La Stampa" w relacji z sobotniej walki boksera Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z Giacobbe Fragomenim w Rzymie odnotował, że polscy kibice, zgromadzeni w hali Gran Teatro, byli "podpici".
Turyńska gazeta napisała w swym wydaniu internetowym po zakończonej w nocy walce, że Polacy skorzystali z wolnej sprzedaży alkoholu.
Fragomeni, remisując z Włodarczykiem, obronił tytuł mistrza świata w wadze junior ciężkiej organizacji WBC.
Według gazety podczas drugiej rundy doszło do "przepychanek między polskimi kibicami i siłami porządkowymi". Jak stwierdza się w relacji: "goście, wyraźnie podpici dzięki wolnej sprzedaży alkoholu, szamotali się z ludźmi z ochrony, ale zostali potem oddaleni".
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.
Wpisz adres e-mail wybranej osoby, a my wyślemy jej bezpłatny dostęp do tego artykułu