Ruch pojazdów w Al. Jerozolimskich wstrzymany na odcinku od wiaduktu ul. Chałubińskiego do mostu Poniatowskiego, na moście Poniatowskiego i al. Poniatowskiego do ronda Waszyngtona - podała na Twitterze KSP. Utrudnienia mają związek z państwowym marszem "Dla Ciebie Polsko".

Policja podkreśliła, że Most Poniatowskiego jest wyłączony z ruchu pojazdów i pieszych do czasu przejścia marszu. "Zalecamy korzystanie z pobliskich przepraw - mostu Łazienkowskiego i mostu Świętokrzyskiego" - dodano.

Biało-Czerwony Marsz "Dla Ciebie Polsko" wyruszy o godz. 15 z Ronda Romana Dmowskiego, przejdzie Alejami Jerozolimskimi, Mostem Księcia Józefa Poniatowskiego i zakończy się na Rondzie Waszyngtona.

W marszu uczestniczył będzie m.in. prezydent, premier, marszałkowie Sejmu i Senatu, a także - według zapowiedzi rzecznik PiS Beaty Mazurek - prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński i politycy tej partii.

O utrudnieniach komunikacyjnych w stolicy informują na swoich stronach internetowych Zarząd Dróg Miejskich oraz Związek Transportu Miejskiego. Więcej informacji o sytuacji komunikacyjnej w stolicy można uzyskać pod adresem: http://www.ztm.waw.pl/. (PAP)