Ponad 11 tys. złotych wylicytował pan Michał za "Atlas kotów" z dedykacją prezesa PiS. Tegoroczna charytatywna akcja Radiowej Trójki odbyła się pod hasłem "Pomóż dzieciom z Aleppo wrócić do szkoły".

Radiowa Trójka od 25 lat prowadzi akcje charytatywne. W tym roku dochody z akcji, organizowanej przy współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja, będą przeznaczone dla dzieci z Aleppo.

Słuchacze Radiowej Trójki licytowali m.in.: podwójnie platynową płytę z autografem Stinga, reprezentacyjną koszulkę Roberta Lewandowskiego z jego podpisem oraz książkę "Atlas kotów" z dedykacją Jarosława Kaczyńskiego.

Prezes PiS napisał następującą dedykację: "Z serdecznymi pozdrowieniami dla wszystkich wspierających akcję 'Święta bez granic - Pomóż dzieciom z Aleppo wrócić do szkoły'".

To kolejny "Altas kotów" sprzedany na aukcji charytatywnej. Pod koniec listopada książka z podpisem prezesa PiS została sprzedana za 25 tys. złotych. Dochód przeznaczono na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

"Atlas kotów" stał się słynny po tym jak podczas posiedzenia Sejmu prezes PiS został uchwycony przez fotoreporterów podczas lektury tej książki. Zdjęcie czytającego Kaczyńskiego stało się bardzo popularne w mediach społecznościowych.