Autopromocja

MSP: Dziś wybrane zostaną nowe rady nadzorcze mediów publicznych

Siedziba TVP
Jeszcze dziś poznamy nowe rady nadzorcze Polskiego Radia i Telewizji Polskiej - deklaruje minister skarbuNewspix / KRZYSZTOF BURSKI
11 stycznia 2016

Jeszcze dziś poznamy nowe rady nadzorcze Polskiego Radia i Telewizji Polskiej - deklaruje minister skarbu. Dawid Jackiewicz nie chciał jednak zdradzić nazwisk osób, które powoła.

"Dzisiaj - jak już uporam się ze wszystkimi obowiązkami poza ministerstwem - po powrocie chcę podpisać dokumenty powołujące po trzech członków rady nadzorczej w Polskim Radiu i w TVP" - powiedział Dawid Jackiewicz.

W piątek minister skarbu powołał nowy zarząd w Polskim Radiu. Na jego czele stanęła Barbara Stanisławczyk, pozostali członkowie to Jerzy Kłosiński i Marcin Palade. Było to możliwe w związku z wejściem tego dnia w życie tzw. małej ustawy medialnej, która wygaszała kadencje dotychczasowych zarządów i rad nadzorczych TVP i Polskiego Radia. Także w piątek został powołany nowy prezes TVP- Jacek Kurski.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png
Źródło: IAR

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.