W poniedziałek odbędzie się trzecie z serii czterech spotkań prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z posłami Prawa i Sprawiedliwości.

"W poniedziałek trzecia część spotkania Klubu Parlamentarnego PiS z udziałem Jarosława Kaczyńskiego" - poinformował na Twitterze szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Jak dowiedziała się PAP, poniedziałkowe spotkanie rozpocznie się o godz. 17., a Kaczyński spotka się posłami z: Podlasia, Mazowsza i województwa lubelskiego.

W połowie września rozpoczęła się seria czterech spotkań Kaczyńskiego z posłami PiS z poszczególnych regionów.

Reklama

"Przede wszystkim realizujemy taki pomysł, że klub został podzielony na posłów z czterech okręgów, czy szeroko rozumianych regionów Polski i takie cztery spotkania kolejno się odbywają, po to, żeby umożliwić dyskusję" - mówił PAP Terlecki.

"W gronie trzystu osób trudno jest rozmawiać, w gronie sześćdziesięciu łatwiej i to jest powód, dla którego jest ten podział" - wyjaśnił szef klubu PiS.

Podczas dotychczasowych spotkań poruszano kwestię m.in.: przyszłorocznych wyborów samorządowych, zmian w wymiarze sprawiedliwości oraz tematy związane z sytuacją w danych regionach.