Policja zatrzymała w środę po południu byłego pięściarza Dariusza M. Funkcjonariusze zostali wezwani do jego mieszkania po otrzymaniu zgłoszenia o awanturze domowej. Przy pięściarzu znaleziono - według informatora PAP - niewielkie ilości narkotyku.

Rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, podkom. Aleksandra Siewert powiedziała PAP, że w środę zatrzymano 48-letniego mężczyznę. "Mężczyzna noc spędzi w policyjnym areszcie, a w czwartek rano będą prowadzone czynności śledcze" - podała. Poinformowała jedynie, że zatrzymany mężczyzna jest podejrzewany o posiadanie substancji zabronionych.

Według nieoficjalnych informacji PAP, pięściarz miał zaatakować żonę. "W czasie interwencji policji był spokojny. Miał przy sobie ok. 0,3 gramów narkotyku, prawdopodobnie kokainy" - powiedział informator PAP.

Jako pierwszy o zatrzymaniu mężczyzny poinformował "Dziennik Bałtycki". Siewert potwierdziła gazecie, że zgłoszenie dotyczyło awantury domowej. "Nie mamy jednak formalnego zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa od osoby zgłaszającej" - zastrzegła.