Rok 2015 - rokiem mediacji gospodarczej

14 kwietnia 2015

W 2015 roku mija 10 lat od wprowadzenia mediacji do polskiego systemu prawnego. W związku z tym jubileuszem prezesi i dyrektorzy renomowanych polskich centrów mediacji gospodarczej postanowili ogłosić 2015 rok „Rokiem Mediacji Gospodarczej”.

Obecnie mediacja stała się jednym z uznanych sposobów dostępu do wymiaru sprawiedliwości. Sposobem, który jest tańszy i szybszy od tradycyjnego postępowania sądowego.

Co ważne, stosowanie mediacji pozwala obniżyć poziom stresu i psychicznych niedogodności, jakie nieść może za sobą postępowanie sądowe.

Pozostało 77% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: Prawnik.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png