Pracodawca skierował mnie na dwudniowe szkolenie, łącznie 16-godzinne. Dla mnie, zatrudnionej na pół etatu, oznacza to nie dwa, a cztery dni pracy. W firmie usłyszałam, że nie mogę liczyć ani na godziny do odbioru, ani na dodatkowe wynagrodzenie. Czy faktycznie tak jest? – zastanawia się pani Katarzyna.
Teoretycznie szkolenie jest czasem świadczenia pracy, jednak w prawie brakuje jasnych wskazówek w tym zakresie. Wątpliwości nie ma jedynie w przypadku szkoleń z bezpieczeństwa i higieny pracy – powinny być one przeprowadzane na koszt pracodawcy w godzinach pracy. W związku z tym pracownikowi należy się za udział w takim szkoleniu przewidziane wynagrodzenie.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.