Kto zdominował polską scenę muzyczną w 2021 roku? Jakie płyty warto nadrobić, jeśli Wam umknęły? Z czego wynika rosnąca przepaść pomiędzy tym, co słyszymy w popularnych mediach a artystami, którzy wyprzedają płyty i sale koncertowe?

W pierwszym w Nowym Roku odcinku podcastu "DGPtalk: Po stronie kultury" Marcin Cichoński zaprasza na subiektywne podsumowanie wydarzeń na polskiej scenie muzycznej w 2021 roku.

ROK 2021 W POLSKIEJ MUZYCE

Mimo ograniczeń, spowodowanych pandemią, dla niektórych artystów był to czas zdecydowanie przełomowy. Zarówno Kaśka Sochacka, jak i Vito Bambino, osiągnęli status, którego może im pozazdrościć wielu muzyków.

Wśród początkujących artystów na wyróżnienie zasługuje natomiast WaluśKraksaKryzys, którego "Atak" jest dobrą wróżbą na dalszy rozwój jego kariery.

Kto jeszcze zasługuje na uwagę, jeśli wcześniej Wam umknął? Jakie płyty warto nadrobić? Z czego wynika rosnąca przepaść pomiędzy tym, co słyszymy w popularnych mediach a artystami, którzy wyprzedają płyty i sale koncertowe? Posłuchajcie podcastu!

PODCASTY DGPtalk - POSŁUCHAJCIE!

Podcasty "DGPtalk: Po stronie kultury" znajdziecie także w serwisach: Spotify, iTunes Podcast oraz Google Podcast i aplikacjach: Lecton oraz Squid. Zapraszamy do subskrybowania!