Jak współpraca z brytyjską wytwórnią Ninja Tune wpłynęła na karierę duetu Skalpel? Co szykują na tegoroczny Salt Wave Festiwal?

Gośćmi Marcina Cichońskiego w podcaście "DGPtalk: Po stronie kultury" są Marcin Cichy i Igor Pudło, czyli Skalpel - duet nu jazzowy, który w swojej twórczości łączy jazz i muzykę elektroniczną.

PŁYTA "TRANSIT EXTENDED"

W styczniu 2021 roku ukazała się ich najnowsza płyta: "Transit Extended". To nowa odsłona klasycznego już albumu Skalpela, wzbogacona o niepublikowane utwory i edytorską oprawę.

SALT WAVE FESTIWAL 2021

Duet zaprezentuje ten materiał m.in. podczas tegorocznej edycji Salt Wave Festiwal na Półwyspie Helskim. Festiwal odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia w Jastarni.

Jak współpraca z brytyjską wytwórnią Ninja Tune wpłynęła na ich karierę? Czy nadal na świecie trwa moda na polski jazz? Co jeszcze szykują na tegoroczny Salt Wave Festiwal? Posłuchajcie!

PODCASTY DGPtalk - POSŁUCHAJCIE!

Podcasty "DGPtalk: Po stronie kultury" znajdziecie także w serwisach: Spotify, iTunes Podcast oraz Google Podcast i aplikacjach: Lecton oraz Squid. Zapraszamy do subskrybowania!