Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Emmy 2015. Zdobywcy "telewizyjnych Oscarów"

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
"Gra o tron" Najlepszym serialem dramatycznym została "Gra o tron", której kolejne sezony biją rekordy popularności. Scenariusz oparty jest na podstawie bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina. Królowie, królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, lordowie i ci uczciwi... wszyscy wchodzą do gry o tron. Walka o władzę, intrygi i zdradzieckie sojusze, walki polityczne i obsesje erotyczne. Przemoc, krew i zasady honoru. W tej grze możesz zginąć lub zwyciężyć.
"Gra o tron" Najlepszym serialem dramatycznym została "Gra o tron", której kolejne sezony biją rekordy popularności. Scenariusz oparty jest na podstawie bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina. Królowie, królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, lordowie i ci uczciwi... wszyscy wchodzą do gry o tron. Walka o władzę, intrygi i zdradzieckie sojusze, walki polityczne i obsesje erotyczne. Przemoc, krew i zasady honoru. W tej grze możesz zginąć lub zwyciężyć. / PAP life / PAUL BUCK
Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej