Świat oddaje hołd ofiarom zamachów w Norwegii

24 lipca 2011

Po wstrząsających doniesieniach z Norwegii, gdzie w piątek doszło do dwóch zamachów ludzie układali kwiaty i zapalali znicze w hołdzie ofiarom tragedii. W zamachu bombowym w dzielnicy rządowej w stolicy Norwegii, Oslo, zginęło co najmniej siedem osób. W wyniku strzelaniny, do której doszło wkrótce potem na obozie letnim młodych socjaldemokratów na wyspie Utoya, śmierć poniosło co najmniej 85 osób.

.

Źródło: gazetaprawna.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png