Relikwie Jana Pawła II złożone w Świątyni Opatrzności

5 czerwca 2011

Relikwie Jana Pawła II zostały przyniesione w niedzielę do Wilanowa w uroczystej procesji, która z pl. Piłsudskiego wiodła Traktem Królewskim do Pól Wilanowskich. Na poszczególnych odcinkach relikwie niesione były przez przedstawicieli różnych środowisk.

.

Źródło: gazetaprawna.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png