Okładka Dziennika Gazety Prawnej

2009

Czerwiec - INFOR PL i Axel Springer Polska podpisują porozumienie biznesowe na mocy którego spółka INFOR PL przejmuje od Axel Springer Polska gazetę „DZIENNIK Polska Europa Świat” oraz serwis internetowy dziennik.pl w zamian za 49 proc. udziałów w spółce INFOR Biznes.

14 września na rynku ukazuje się „Dziennik Gazeta Prawna” – nowy dziennik opiniotwórczy powstały w wyniku połączenia dwóch doskonale rozpoznawalnych i cenionych ogólnopolskich dzienników: ukazującej się od 15 lat „Gazety Prawnej” oraz opiniotwórczego „Dziennika Polska Europa Świat”. Pierwszym redaktorem naczelnym „Dziennika Gazety Prawnej” zostaje Michał Kobosko.

Okładka Dziennika Gazety Prawnej

2010

Marzec - następuje zmiana na stanowisku redaktora naczelnego. Nowym naczelnym zostaje Tomasz Wróblewski.

Czerwiec – wydawca zmienia layout serwisu Dziennik.pl.

Sierpień - „Dziennik Gazeta Prawna” wzmacnia treści gospodarczo- prawne, odświeża layout i wprowadza nową winietę.

Wrzesień – serwisy internetowe należące do wydawcy „Dziennika Gazety Prawnej” uzyskują 3,5 mln unikalnych użytkowników.

Październik – „Dziennik Gazeta Prawna” zmienia layout i kształt tygodników specjalistycznych.

Okładka Dziennika Gazety Prawnej

2011

Lipiec - na rynku ukazuje się aplikacja „Dziennika Gazety Prawnej” na iPada i urządzenia mobilne. Dziennik.pl wprowadza odświeżony layout oraz nowe logo serwisu.

Październik – Dziennik Gazeta Prawna zmienia layout oraz makietę. Pojawiają się nowe działy: Twarze biznesu oraz Kronika prawa.

Listopad - kierowanie redakcją przejmuje Jadwiga Sztabińska, która stanowisko redaktor naczelnej piastuje do chwili obecnej.

Serwis gazetaprawna.pl otrzymał nowy layout i zyskał nową oprawę graficzną.

Okładka Dziennika Gazety Prawnej

2012

Maj – „Dziennik Gazeta Prawna” zostaje udostępniony na urządzeniach z systemem Android i Windows Phone, początkowo bezpłatnie.

Listopad - serwisy mobilne mdziennik.pl i m.forsal.pl zostały uruchomione w systemie responsive design, dzięki któremu obraz strony dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest odbierany.

Grudzień - 21 grudnia ukazało się pierwsze wydanie specjalne „Dziennika Gazety Prawnej” na święta.

Okładka Dziennika Gazety Prawnej

2013

Styczeń - od piątku 11 stycznia „Dziennik Gazeta Prawna” zmienia swoje wydanie weekendowe. Cała część biała przybiera od tej pory formę magazynową.

Kwiecień - w piątek 26 kwietnia ukazało się specjalne magazynowe wydanie „Dziennika Gazety Prawnej”. Jego hasło przewodnie brzmiało: Społeczeństwo, które zmienia świat, pieniądze, które go budują.

Maj - okładki wydania magazynowego DGP zdobyły II miejsce oraz wyróżnienie w konkursie Grand Front 2013.

Czerwiec - dodatek „Kultura i TV” „Dziennika Gazety Prawnej” poszerzył część kulturalną o nowe cykle: „Wywiad tygodnia” i „Leksykon popkultury”, w którym recenzowane są filmy, programy, zjawiska i twórcy o znaczącym wpływie na popkulturę. Na łamach dodatku znalazło się również więcej informacji i wywiadów. Zmianom merytorycznym towarzyszyły również zmiany layoutu, bardziej dostosowane do wyglądu grzbietu głównego.

Lipiec - INFOR Biznes uruchomił dwie nowe aplikacje - dziennik.pl i forsal.pl na system operacyjny Firefox OS. Obie aplikacje są odwzorowaniem mobilnych wersji tych serwisów, dostępne nieodpłatnie w Marketplace Firefox OS. Przygotowanie aplikacji na dodatkowy system operacyjny umożliwiło korzystanie z produktów INFOR Biznes użytkownikom sieci T - Mobile.

Sierpień - Dziennik Gazeta Prawna zmienia layout „jedynki” i wprowadza zmiany merytoryczno-graficzne w żółtym grzbiecie. Treści Gazety Prawnej na przestrzeni tygodnia ułożone zostają tematycznie. pojawiają się: Podatkowe Poniedziałki, Przedsiębiorcze Wtorki, Samorządowe Środy, Kadrowe Czwartki i Prawnicze Piątki. W poszczególnych wydaniach tematyka przewodnia z danego dnia przedstawiona jest w poszerzonym zakresie.

Nowa formuła GP nawiązała tym samym do tematyki pięciu tygodników, które wydawane są w wersji dla prenumeratorów: „Księgowość i Podatki” (poniedziałki), „Firma i Prawo” (wtorki), „Samorząd i Administracja”, „Prawnik” (środy), „Kadry i Płace”, (czwartki).

Grudzień - 18 grudnia ukazało się trzecie wydanie specjalne DGP na święta. Hasłem przewodnim numeru był „Świat na zakręcie”, a zawarte w nim artykuły dotyczyły nowych zjawisk społeczno-ekonomicznych we współczesnym świecie.